категорії: блоґ-запис

VRODA заспіває на святкуванні Купала

теґи: VRODA, Василь Ткач, купала, Сергій Кравченко

VRODA1Гурт VRODA вітає своїх фанів, а також усіх шанувальників віковічних слов’янських традицій зі святом Купала і запрошує на ІІІ міжнародний фестиваль «Купальський вінок». Цього року Фестиваль проходитиме 18–20 червня у мальовничому передмісті Києва — Пущі-Водиці.

VRODA братиме участь у заключному концерті Фестивалю, що відбуватиметься 20 червня на території бази відпочинку «Дніпро» (Пуща-Водиця, вул. Юнкерова, 47). За програмою заходу виступ гурту розпочнеться о 16:10. На святкуванні Купала наші чарівні Аня й Оля заспівають свій хіт «Журавлі», а також ще декілька пісень, що ввійдуть до дебютного альбому VRODA.

Спеціально до «Купальського вінку» гурт VRODA підготував запальну пісенно-хореографічну композицію, присвячену вшануванню Купала як уособлення величної сили природи, що є невичерпним джерелом людського щастя, натхнення на добрі справи, снаги до продовження роду.

Учасники фестивалю також зможуть побачити покази моделей слов’янського одягу, вогняні шоу, показові виступи шкіл народних бойових мистецтв, поспілкуватися з хранителями стародавніх слов’янських традицій. Ну і звісно, провести найкоротшу ніч у році, як це робили наші пращури тисячі років тому — за встановленням символів чоловічого й жіночого начал — Купала та Марени, наряджанням Дерева життя Купайлиці, пусканням вінків за водою, стрибанням через купальське вогнище, обрядовими танцями і співами.

Довідка про гурт VRODA

Український поп-гурт VRODA об'єднав у творчому дуеті дві професійні співачки, дві надзвичайно обдаровані та божественно гарні дівчини — Олю Нестеренко й Аню Заклецьку-Бурак. Засновником гурту й автором усіх пісень є відомий у професійному середовищі музикант і саунд-дизайнер Василь Ткач. У його творчому доробку понад півтисячі пісень й аранжувань для зірок української естради, брендоване звучання провідних світових компаній (Coca-Cola, Nokia, Philip Morris, Procter & Gamble, Samsung, ін.).

Контактна особа: Сергій Кравченко, PR-директор групи VRODA.

E-mail: sergey.kravtchenko@gmail.com

Тел.: (039) 493-0555

Довідка про фестиваль «Купальський вінок»

III міжнародний сімейний фестиваль «Купальський вінок» відбудеться 18–20 червня 2010 р. у Києві. Метою фестивалю є відродження слов’янської традиції та культури, одним з ключових свят якої було свято Купала, що припадає на день літнього сонцевороту. Головні персонажі свята — Купала та Марена, які уособлюють чоловіче (сонячне) і жіноче (водяне) божества. Купальська ніч духовно єднає людину з природою, возвеличує побут, освячує почуття закоханих.

З питань акредитації звертатися до Олени Сергєєвої: за телефоном (050) 332-4330 або електронною поштою sergeeva@keycommunications.ua.