категорії: блоґ-запис

Національна радіопрем’єра пісні «Журавлі»

теґи: VRODA, Євробачення, Василь Ткач, Журавлі, ФДР

vroda-cranes-eurovision-220Третього жовтня в ефірі близько сотні радіостанцій відбудеться всеукраїнська прем’єра пісні «Журавлі», що вже стала візитівкою гурту VRODA.

Саме з «Журавлями» гурт увірвався до числа найкращих вітчизняних виконавців, що продовжать боротьбу в півфіналі Національно відбору за право представляти Україну на пісенному конкурсі «Євробачення 2011».

Цікава історія створення радіоверсії пісні, що її розповів музичний продюсер гурту Василь Ткач: «Виступ VRODA на кастингу «Євробачення» був дійсно захоплюючим. І саме тоді мені спала на думку досить шалена ідея — якимось чином додати до, так би мовити, класичного звучання «Журавлів» враження від живого виступу гурту. У цьому задумі мене підтримали колеги з компанії ФДР. І десь за тиждень ми зробили радіоверсію пісні, у якій «зазвучали» посмішка Олі й мрійливість Ані, підспівування і пританцьовування аудиторії і все, що, крім журавлів, тоді кружляло десь у повітрі над сценою».

Окрім прем’єри пісні, радіослухачі також почують інтерв’ю солісток VRODA, які відверто відповіли на запитання, що цікавили шанувальників гурту. Аня і Оля щирі не тільки на сцені, але й у реальному житті. Тож слухайте VRODA на радіо, буде цікаво!

Довідка про гурт VRODA

Український поп-гурт VRODA об'єднав у творчому дуеті дві професійні співачки, дві надзвичайно обдаровані та божественно гарні дівчини — Олю Нестеренко й Аню Заклецьку-Бурак. Засновником і продюсером, а також автором усіх пісень гурту є відомий у професійному середовищі музикант і саунд-дизайнер Василь Ткач. У його творчому доробку понад півтисячі пісень й аранжувань для зірок української естради, брендоване звучання провідних світових компаній (Coca-Cola, Nokia, Philip Morris, Procter & Gamble, Samsung, ін.).

Контактна особа: Сергій Кравченко, PR-директор гурту VRODA
E-mail: sergey.kravtchenko@gmail.com
Тел.: (039) 493-0555