Пісня “Журавлі” отримала нове життя у дебютному відеокліпі гурту VRODA

теґи: VRODA, Василь Ткач, Данило Джепо, Журавлі, Олексій Карпенко, Сергій Кравченко, Тарас Бурлін

vroda-clip1В наш мультимедійний час випуск кліпу вважається не менш вагомим здобутком артиста, що працює на терені популярної музики, ніж реліз нової пісні. Доповнена, збагачена відеорядом пісенна композиція набуває певного статусу довершеності, після чого може вважатися не лише суто музичним явищем, а й повноцінним витвором сучасного поп-арту. Тож випуск першого відеокліпу VRODA на пісню «Журавлі» став справжнім різдвяним подарунком для фанів гурту.

Постановником відео на пісню «Журавлі» став відомий режисер Данило Джепо. Зйомки кліпу відбувалися у Києві на День незалежності, 24 серпня. А потім почався тривалий, може, навіть, занадто тривалий, але надзвичайно багатий на творчі переосмислення етап монтажу і пост-продакшену. Можна похвалитися, що до цього процесу було залучено найкращих вітчизняних фахівців: дуже популярного у кліпмейкерській індустрії режисера монтажу Олексія Карпенка та чарівника пост-продакшену, який працює здебільшого на Голлівуд, Тараса Бурліна.

Остаточним результатом цієї ретельної роботи став маленький шедевр кінематографічного мистецтва – відеокліп на пісню «Журавлі» з дещо неочікуваним, як для стилістики VRODA, сюжетом. В цьому відео Аня й Оля з'являються у фантастичних образах казкових створінь, що на очах перетворюють знебарвлене існування зневірених і тому глибоко нещасних людей у повний світла і яскравих кольорів дивосвіт, де вирує життя і панує любов.

Цікаво, що в процесі створення відеокліпу зазнали змін і самі «Журавлі» – було змінено структуру і навіть логіку пісні. На думку продюсера VRODA Василя Ткача, відеокліп став ще й новою роботою у музичному плані. Пісня зазвучала більш сучасно і переконливо, якщо її порівнювати з оригінальною версією «Журавлів». Що ж, тим цікавішим і жаданішим для цінувальників творчості VRODA стане дебют гурту в жанрі музичного кліпу!