категорії: музика новина

Краса по-українськи

теґи: VRODA, Василь Ткач, Сергій Кравченко, поп, сайт

У музичному сегменті українського Інтернету відкрився офіційний web-сайт молодої поп-групи VRODA. У планах творчого колективу VRODA — зробити цей ресурс не тільки повноцінним online-представництвом групи, а й популярним місцем у Мережі, де будуть збиратися любителі сучасної української музики.

VRODA_220Новини, що оперативно з'являються на сайті, будуть, як світло фотоспалаху, вихоплювати зі швидкоплинних буднів і закарбовувати для історії найбільш яскраві миті з життя групи. Шанувальники творчості VRODA будуть завжди в курсі, над чим сьогодні працюють музиканти, де і коли можна побачити і почути улюблену групу.

На сайті вже викладено композиції, які ввійдуть до першого альбому групи VRODA. Вихід альбому намічено на весну 2010 р., і робота над ним йде повним ходом. Але фанати VRODA мають можливість раніше за інших почути пісні з майбутнього альбому і, можливо, навіть внести якісь нові відтінки до його звучання. Для цього достатньо залишити свої пропозиції прямо на сайті аби надіслати їх електронною поштою. А музиканти VRODA навіть у перервах між репетиціями знаходять час, щоб вийти в Інтернет і відповісти на всі листи, що надійшли.

Крім важливої функції спілкування з армією шанувальників VRODA й усією спільнотою любителів сучасної української музики офіційному сайту групи відведено важливу організуючу роль. «Я вірю в космологічне призначення сайту vroda.info. Він стане не лише online-вітальнею для тисяч шанувальників, але й авторитетним інформаційним центром ваги, що об'єднає в єдину Сонячну систему всі створенні фанатами неофіційні сторінки VRODA, що оберталися раніше у Всесвіті Інтернету по непередбачуваним орбітам», — відзначив Сергій Кравченко, PR-директор групи VRODA.

  

Довідка про VRODA

Українська поп-група VRODA об'єднала у творчому дуеті дві професійні співачки, дві надзвичайно обдаровані та божественно гарні дівчини — Олю Нестеренко й Аню Заклецьку-Бурак. Засновником групи й автором усіх пісень є відомий у професійному середовищі музикант і саунд-дизайнер Василь Ткач. У його творчому доробку понад півтисячі пісень й аранжувань для зірок української естради, брендоване звучання провідних світових компаній (Coca-Cola, Nokia, Philip Morris, Procter & Gamble, Samsung, ін.).