категорії: музика новина

Визначені переможці “Українських тижнів”!

теґи: McDonald's, VRODA, Василь Ткач, Журавлі, Українські тижні

Гурт VRODA зі своїм хітом «Журавлі» посів друге місце у музичному конкурсі «Українські тижні», організованому компанією «МакДональдз Юкрейн».

Останні півтори місяці дует VRODA був одним із звукових брендів компанії McDonald's. За цей час хіт «Журавлі» і відеокліп на цю пісню почули і побачили понад мільйон відвідувачів ресторанів McDonald's у 21 місті України.

Одночасно тривало слухацьке голосування за найкращі музичні твори «Українських тижнів», що й визначило чільну трійку пісень-переможців і долю головних призів конкурсу. Композиція «Журавлі» посіла друге місце, а гурт VRODA отримав сертифікат на запис синглу у музичній студії!

«Я дуже задоволений, що чарівні, солодкоголосі і взагалі найкращі у світі наші Оля й Аня були обличчям, голосом «Українських тижнів», — сказав Василь Ткач, музичний продюсер гурту VRODA. — Голосування за переможців конкурсу перетворилося на хвилюючий марафон, інтрига якого зберігалася до останньої миті оголошення результатів. Хочеться щиро подякувати усім шанувальникам творчості VRODA, які вкотре довели, що наша музика має своїх відданих прихильників, і що гурт завжди може розраховувати на їх підтримку!»